KÖPEKLERDE TUVALET EĞİTİMİ

Köpeklerde tuvalet eğitimi özellikle yavru dönemlerinde verilmesi gereken bir eğitimdir. Köpekler, tuvaleti geldiğinde tuvaletini nereye yapacağını bilmediği için herhangi bir alana tuvaletini yapabilir ve bu durum sizleri kötü yönde etkiler. Köpeklere erken yaşta tuvalet eğitimi verilmesi evde yaşanabilecek olumsuz tabloları ortadan kaldıracaktır.


Tuvalet Eğitimini Nasıl Öğretiyoruz?

Köpeklerde tuvalet eğitimine başlamadan önce cins, karakteristik özellikler, yaş ve zekasına göre  uzman köpek eğitmenlerimiz tarafından eğitim program hazırlanır. Programlarda kullandığımız bütün metotlar köpek bilimine uygun bir şekilde yapılıp test edilmektedir.


Tuvalet Eğitiminde Neler öğretiyoruz?

Köpeklerde Tuvalet eğitiminde, sizlerin isteği doğrultusunda tuvaletini her zaman hangi bölgeye yapması konusunda eğitimler veririz. Tuvaletini ev içerisinde varsa kendi tuvaletine yoksa evdeki tuvalet bölgesine yapmasını sağlıyoruz. Bunları sizin isteğinize göre belirliyoruz.
Köpeklerde Tuvalet Eğitimi Ne Kadar Sürer?

Köpeklerde Tuvalet Eğitimi süresi Köpeğin cinsine, zekasına ve karakteristik özelliklerine göre değişebilmektedir. Eğitim süresi ile  temel itaat eğitimi almış köpeklerde ortalama 2 hafta sürerken, temel itaat eğitimi almamış köpeklerde iste 4 hafta olarak belirlenmektedir.